Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Add
id: Tambah
