Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Add
no: Legg til

en: Add new user
no: Legg til ny bruker
