Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Add
sv: Lägg till

en: ACL
sv: ACL (behörighetsvisning)
