Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Add
tr: Ekle
