Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Add
uk: Додати

en: Invalid user
uk: Некоректний користувач
