Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Table
eu: Taula

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Clear
eu: Garbitu

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Analysis
eu: Analisia
