Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Table
hy: Աղյուսակ
