Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Table
kk: Кесте
