Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Table
ku: خشتە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
