Webform TabIndex (6.x-1.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Table
ast: Tabla

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
