Webform TabIndex (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Table
fa: جدول

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: Analysis
fa: تحلیل

en: Webform
fa: فرم ساز
