Webform TabIndex (6.x-1.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Table
be: Табліца

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Webform
be: Анкета

en: Webform is currently not enabled on any content types.
be: Вэбформы зараз не дазволены ў ніводным тыпе дадзеных.
