Webform TabIndex (6.x-1.51) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Table
az: Cədvəl
