Webform TabIndex (6.x-1.51) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Table
cs: Tabulka

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Clear
cs: Vymazat

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Webform is currently not enabled on any content types.
cs: V současné době není webový formulář zapnutý pro žádné typy obsahu.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
cs: Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> a povolte webový formulář alespoň pro jeden typ obsahu.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
cs: Na webu neexistují žádné webové formuláře. Vytvořte obsah typu !types.
