Webform TabIndex (6.x-1.51) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Table
el: Πίνακας

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Analysis
el: Ανάλυση

en: Webform is currently not enabled on any content types.
el: Το Webform δεν είναι αυτή τη στιγμή ενεργό για οποιονδήποτε τύπο περιεχομένου.
