Webform TabIndex (6.x-1.51) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Table
oc: Tablèu

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Clear
oc: Escafar
