Webform TabIndex (6.x-1.51) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Table
sv: Tabell

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Clear
sv: Rensa

en: Submissions
sv: Resultat

en: Analysis
sv: Analys

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Webform is currently not enabled on any content types.
sv: Webform är för närvarande inte aktiverad på någon innehållstyp.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
sv: Besök inställningssidan för<a href="!url">Webform</a> och aktivera Webform på minst en innehållstyp.
