Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Table
uk: Таблиця

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Clear
uk: Очистка

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Webform
uk: Вебформа

en: Webform is currently not enabled on any content types.
uk: На жодному типі матеріалу веб-форма наразі не увімкнена.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
uk: Відвідайте сторінку<a href="!url">Налаштування Веб-форми</a> та увімкніть веб-форму хоча б для одного типу матеріалу.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
uk: Наразі веб-форми на сайті відсутні. Створіть матеріал типу !types.
