Webform TabIndex (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
