Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
lt: Numatytoji laukelio reikšmė. Kelias numatytasias reikšmes atskirkite kableliais.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
lt: Pažymėkite čia jei norite padaryti komponentą sąrašo tipo vietoj pasirenkamų ar žymymų dėžučių.

en: select...
lt: pasirinkti..

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: Other...
lt: Kita...
