Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: view
no: vis

en: Multiple
no: Flere

en: View arguments
no: Visningsargumenter

en: Existing Views
no: Eksisterende visninger

en: Default Views
no: Standardvisninger

en: Select list
no: Utvalgsliste

en: Default value
no: Standardverdi

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
no: Avansert - Innlegg som kan henvises til (Visning)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
no: Angi en kommaseparert liste av argumenter som gis videre til visningen.

en: View used to select the nodes
no: Visning som brukes for å velge innleggene

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
no: <p>Velg visningen fra «Visningsmodulen» som velger innleggene som kan refereres.<br />Merk:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
no: <ul><li>Bare visninger med felter vil fungere til dette.</li><li>Dette vil forkaste innstillingene «Innholdstyper» over. Bruk visningens «filter» del i stedet.</li><li>Bruk visningens «felt» del for å vise ytterligere informasjon om mulige innlegg i innleggets opprettelses-/redigeringsskjema.</li><li>Bruk visningens «sorteringskriterium» del for å avgjøre rekkefølgen mulige innlegg vises i innleggets opprettelses-/redigeringsskjema.</li></ul>

en: Other...
no: Andre...
