Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Existing Views
sk: Existujúce pohľady

en: Default Views
sk: Predvolené pohľady

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
sk: Predvolená hodnota tohto poľa. Ak chcete označiť viacero hodnôt, uveďte viaceré predvolené hodnoty oddelené čiarkami.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Listbox
sk: Výberový zoznam

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak chcete, aby komponent bol výberovým zoznamom namiesto prepínacích tlačidiel alebo zaškrtávacích polí.

en: select...
sk: výber...

en: Basic textfield type.
sk: Základný typ textového poľa.
