Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: view
et: näita

en: - None -
et: - Puudub -

en: Multiple
et: Mitu

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: - Select -
et: - Vali -
