Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: view
he: צפיה

en: - None -
he: - ללא -

en: Multiple
he: מרובה

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Basic textfield type.
he: שדה טקסט בסיסי.

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: - Select -
he: - בחירה -

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: Other...
he: אחר...
