Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: view
hr: prikaz

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Default Views
hr: Zadani View-ovi

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
