Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: view
id: tampilan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Multiple
id: Banyak

en: View arguments
id: Argumen view

en: Existing Views
id: Views yang ada

en: Default Views
id: Views Bawaan

en: Node title
id: Judul node

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
id: Tambahkan daftar argumen yang dipisahkan oleh koma untuk dikirimkan ke view.

en: - Select -
id: - Pilih -
