Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: view
km: មើល​

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
