Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: view
lv: skatīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Other...
lv: Cits...
