Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Other...
my: အခြား ...
