Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: view
ar: عرض

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Multiple
ar: متعدد

en: Default Views
ar: الرؤى الإفراضي

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Other...
ar: آخر...
