Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: view
ca: mostra

en: - None -
ca: - Cap -

en: Multiple
ca: Múltiple

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Existing Views
ca: Vistes existents

en: Default Views
ca: Vistes predeterminades

en: Node title
ca: Títol del node

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Listbox
ca: Llista de selecció

en: Basic textfield type.
ca: Tipus bàsic de camp de text.

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
ca: Avançat - Nodes que poden ser referenciats (Vista)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: View used to select the nodes
ca: Vista utilitzada per escollir els nodes

en: Other...
ca: Altres...
