Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου. Για πολλαπλές επιλογές χρησιμοποιήστε κόμματα για να διαχωρίσετε πολλαπλές προεπιλεγμένες τιμές.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: Listbox
el: Πλαίσιο λίστας

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
el: Επιλέξτε αυτή την επιλογή αν επιθυμείτε το συστατικό επιλογής να είναι του τύπου πλαισίου λίστας αντί για ραδιοπλήκτρα ή κουτιά επιλογών.

en: Basic textfield type.
el: Τύπος βασικού πεδίου κειμένου.

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
