Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Multiple
eo: Multopa

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
