Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: view
eu: ikusi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Existing Views
eu: Dauden bistak

en: Default Views
eu: Lehenetsi bistak

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Basic textfield type.
eu: Testu-eremu arrunt mota.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
