Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: view
fa: مشاهده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Multiple
fa: چندین

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Default Views
fa: نماهای پیش‌فرض

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: View used to select the nodes
fa: نمای انتخاب شده برای انتخاب گره‌ها

en: Other...
fa: سایر...
