Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: view
gl: vista

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Multiple
gl: Múltiple

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Existing Views
gl: Vistas existentes

en: Default Views
gl: Vistas Predeterminadas

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
gl: Avanzado - Nodos que poden ser referenciados (Vista)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View used to select the nodes
gl: Vista usada para seleccionar os nodos

en: Other...
gl: Outro...
