Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: view
hu: megtekintés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Multiple
hu: Többszörös

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Existing Views
hu: Létező nézetek

en: Default Views
hu: Alapértelmezés szerinti nézetek

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
hu: A mező alapértelmezett értéke. Többszörös kiválasztás esetén az alapértelmezett értékeket vesszővel kell elválasztani.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
hu: Ahhoz, hogy a felhasználó egyszerre több értéket is megjelölhessen, ezt az opciót be kell jelölni.

en: Listbox
hu: Listadoboz

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
hu: Kijelölése esetén listadoboz fog megjelenni a jelölőnégyzetek vagy a választógombok helyett.

en: Basic textfield type.
hu: Egyszerű szövegmező

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
hu: Haladó - tartalmak, melyekre hivatkozni lehet (Nézet)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: - Select -
hu: - Választás -

en: View used to select the nodes
hu: Nézet használata a tartalmak kiválasztásához

en: Display text
hu: Szöveg megjelenítése

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
hu: <p>Meg kell adni azt a <em>Views</em> nézetet, amely kiválasztja azokat a tartalmakat, melyekre hivatkozni lehet.<br />Megjegyzés:</p>

en: Other...
hu: Egyéb...
