Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: view
is: skoða

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Multiple
is: Margir

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -

en: Other...
is: annað...
