Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Multiple
mr: अनेक

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
