Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: - None -
nl: - Geen -

en: Multiple
nl: Meerdere

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Node title
nl: Node-titel

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld. Wanneer meerdere keuzes mogelijk zijn kunnen meerdere standaardwaarden worden ingevoerd, gescheiden door komma's.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Listbox
nl: Keuzelijst

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
nl: Selecteer deze optie om het selectieveld weer te geven als keuzelijst in plaats van als keuzerondjes of keuzevakjes.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: Other...
nl: Andere...
