Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: view
ta: பார்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
