Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Multiple
te: బహుళ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
