Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: view
az: görünüş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Node title
az: Node başlığı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: - Select -
az: - Seçin -
