Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: view
be: глядзець

en: - None -
be: - Нічога -

en: Multiple
be: Мносны

en: Default Views
be: Прадвызначаныя выгляды

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Basic textfield type.
be: Базавы тып тэкставага поля

en: - Select -
be: - Выбраць -
