Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Existing Views
bo: སྔར་ཡོད་པའི་མཐོང་རིས

en: Default Views
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་མཐོང་རིས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
