Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: view
hi: देखें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Existing Views
hi: मौजूदा द्रश्य

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -
