Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: view
oc: veire

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Multiple
oc: Multipla

en: Existing Views
oc: Vistas existentas

en: Default Views
oc: Vistas per defaut

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
