Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: view
ro: afișează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Multiple
ro: Multiplă

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Existing Views
ro: View-uri existente

en: Default Views
ro: Vizualizări implicite

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Listbox
ro: Bloc listă

en: Basic textfield type.
ro: Câmp simplu de text.

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
ro: Avansat - Noduri care pot fi referite (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ro: Furnizaţi o listă de argumente separate prin virgule care să fie transmise view-ului.

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: View used to select the nodes
ro: View utilizat pentru selectarea nodurilor

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
ro: <p>Alegeţi vederea "modulul Views" care selectează nodurile care pot fi referite.<br />Notă:</p>
