Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: view
tr: görüntüle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Multiple
tr: Çoklu

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Existing Views
tr: Varolan görünümler

en: Default Views
tr: Öntanımlı görünümler

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
tr: Bu alanı düzenlenemez yap. Değiştirilemeyen öntanımlı değer için kullanışlıdır.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
tr: Bu özelliği kullanıcının birden çok değer seçebilmesine izin vermek için seçin.

en: Listbox
tr: Liste kutusu

en: Basic textfield type.
tr: Temel metin alanı tipi.

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
tr: Görünüme aktarılacak bir virgülle ayrılmış değişkenler listesi verin.

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Display text
tr: Metin göster

en: Other...
tr: Diğer...
