Webform View Reference Component (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: view
uk: переглянути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Webform
uk: Вебформа

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
uk: Значення за замовчуванням поля. Для кількох вибирає використовувати коми для розділення декількох дефолтів.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Listbox
uk: Список

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
uk: Виберіть цю опцію, щоб компонент вибору відображався у вигляді списку, що випадає, замість радіо-кнопок чи прапорців.

en: Basic textfield type.
uk: Тип звичайного текстового поля

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
uk: Додатково - Документи, на які можна посилатися (Дивитися)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: Display text
uk: Відображати текст

en: Other...
uk: Інший...
